Veturat e shitura

Mercedes-Benz A 180 CDI Avantgarde Classic
€6,400
2011
220,000
Manual
Diesel
Audi A3 2.0 TDI S-Tronic Sportback
€14,000
2014
270,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Match BlueMotion
€8,500
2013
248,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Style BlueMotion
€7,300
2012
255,000
Manual
Diesel
Range Rover Sport 3.6 TD V8 HSE
€9,300
2007
260,000
Automatic
Diesel
Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion BlueMotion
€8,800
2011
280,000
Automatic
Diesel
Skoda Octavia 1.6 Tdi
€10,600
2014
210,000
Automatic
Diesel
Vw Passat 2.0 TDI BlueMotion
€10,800
2013
240,000
Automatic
Diesel
Vw Polo 1.6 TDI Life
€10,500
2014
260,000
Automatic
Diesel
Skoda Octavia 1.6 TDI
€9,900
2013
250,000
Automatic
Diesel
Vw Passat 2.0 TDI Trendline BlueMotion
€9,900
2012
190,000
Automatic
Diesel
Opel Meriva 1.7 CDTI Cosmo
€6,500
2012
240,000
Manual
Diesel
Skoda Octavia 1.6 Tdi Laurin & Klement
€8,800
2012
260,000
Automatic
Diesel
Opel Astra 2.0 CDTI
€7,900
2011
240,000
Automatic
Diesel
Skoda Octavia 1.2 TSI Ambition
€8,000
2015
240,000
Automatic
Petrol
Vw Passat 2.0 TDI
€12,000
2012
239,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Comfortline
€7,900
2012
360,000
Manual
Diesel
Vw Golf Plus 2.0 TDI Match
€10,900
2012
190,000
Automatic
Diesel
Mercedes-Benz E Class 220 BlueTec
€15,000
2015
290,000
Automatic
Diesel
Mercedes-Benz C Class 200 BlueEfficiency Classic
€12,800
2013
240,000
Automatic
Diesel
Skoda Octavia 2.0 TDI RS
€10,300
2013
260,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 7 GTD 2.0 TDI
€13,900
2014
230,000
Manual
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech
€13,300
2016
260,000
Automatic
Diesel
Audi A3 2.0 TDI Sportback
€10,900
2012
260,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Comfortline BlueMotion
€9,900
2012
160,000
Manual
Diesel
Opel Corsa 1.2
€8,300
2015
45,000
Manual
Petrol
Peugeot 207 1.6 HDi
€4,900
2012
241,000
Manual
Diesel
Vw Touran 1.6 TDI
€15,000
2016
220,000
Automatic
Diesel
Vw Golf Plus 1.6 TDI Match
€8,900
2012
230,000
Manual
Diesel
Vw Polo 1.6 TDI
€9,700
2013
270,000
Automatic
Diesel
Mini One 1.6
€5,700
2010
200,000
Manual
Petrol
Vw Passat 2.0 TDI
€12,000
2013
270,000
Automatic
Diesel
Opel Corsa 1.3 CDTI
€6,800
2013
260,000
Manual
Diesel
Skoda Fabia 1.6 TDI
€6,800
2012
238,000
Manual
Diesel
Skoda Octavia 2.0 TDI
€10,300
2012
246,000
Automatic
Diesel
Opel Astra 1.7 CDTI
€7,800
2012
220,000
Manual
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI
€11,200
2013
220,000
Automatic
Diesel
Mercedes-Benz E Class 220
€11,000
2012
260,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 2.0 TDI
€9,500
2014
250,000
Automatic
Diesel
Skoda Octavia 1.6 TDI
€9,800
2013
200,000
Automatic
Diesel
Opel Insignia 2.0 CDTI
€9,300
2011
250,000
Automatic
Diesel
Mercedes C 220 CDI BlueEfficiency
€13,000
2012
240,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI Comfortline
€13,900
2014
150,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Match
€9,500
2013
190,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 TDI Trendline
€9,000
2013
270,000
Automatic
Diesel
Peugeot 206+ 1.4 HDi
€4,600
2012
173,000
Manual
Diesel
Mercedes-Benz E Class 220 BlueTec
€18,000
2014
210,000
Automatic
Diesel
Bmw X6 xDrive 35d
€16,400
2008
200,000
Automatic
Diesel
Audi Q5 TDI S-LINE
€14,500
2012
230,000
Automatic
Diesel
Bmw 3er 318d
€11,700
2012
180,000
Manual
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI Lounge
€13,900
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI Cup
€13,900
2015
250,000
Automatic
Diesel
BMW X5 xDrive 30d
€11,900
2008
250,000
Automatic
Diesel
Mercedes-Benz E Class 220 BlueTec
€18,000
2016
220,000
Automatic
Diesel
Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.