Gjeni veturen tuaj perfekte

All Makes
All Models
Max Price

Veturat më të reja

Audi A3 2.0 TDI DSG Sportback S-Tronic
€15,800
2013
250,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion
Contact for a price
2015
250,000
Automatic
Diesel
Audi Q5 2.0 TDI
Contact for a price
2009
270,000
Automatic
Diesel
Vw Polo 1.6 TDI
Contact for a price
2011
320,000
Manual
Diesel
Vw Golf 6 2.0 TDI BlueMotion
Contact for a price
2013
270,000
Automatic
Diesel
Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
Contact for a price
2015
270,000
Automatic
Diesel

Pse ne?

Gamë e gjerë e markave

Në sallonin tonë gjithnjë e më tepër gjenden automjetet e trendëve më të njohura dhe kualitetin më të lartë.

Besuar nga klientët tanë

Fal besueshmërisë dhe korrektësisë të klientëve Auto Sallon Andi bën shitjen e prodhimeve të të gjithë prodhuesve kryesorë evropiane dhe botëror të automjeteve.

Çmime të arsyeshme

Ne ju ofrojmë çmime të arsyeshme për të gjitha veturat tona.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated with our offer

Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.