Gjeni veturen tuaj Perfekte

All Makes
All Models
Max Price

Veturat më të reja

Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
€18,500
2015
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
€15,500
2018
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
€14,900
2017
280,000
Automatic
Diesel
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
€7,300
2016
150,000
Manual
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
€10,500
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
€31,000
2017
110,000
Automatic
Diesel

Pse ne?

Gamë e gjerë e markave

Në sallonin tonë gjithnjë e më tepër gjenden automjetet e trendëve më të njohura dhe kualitetin më të lartë.

Besuar nga klientët tanë

Fal besueshmërisë dhe korrektësisë të klientëve Auto Sallon Andi bën shitjen e prodhimeve të të gjithë prodhuesve kryesorë evropiane dhe botëror të automjeteve.

Çmime të arsyeshme

Ne ju ofrojmë çmime të arsyeshme për të gjitha veturat tona.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated with our offer

Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.