Auto Sallon Andi

Audi A3 1.6 TDI DSG Sportback S-Tronic

2018
Audi A3

  • Km 180 000 km
  • Marshi Automatik
  • Karburanti Naftë
  • Motorri 1.6
  • Viti 2018
  • Ngjyra Zezë
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë