Auto Sallon Andi

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-Line Sportpaket Plus

2013
Audi A4

 • Km 299 000 km
 • Marshi Automatik
 • Karburanti Naftë
 • Motorri 2.0
 • Viti 2013
 • Ngjyra Zezë
 • ABS
 • Airbag
 • Alarm
 • Autopilot
 • Blue-tooth
 • CD
 • Drita elektrike
 • Drita mjegulle
 • EDS
 • ESP
 • Fellne
 • Immobilizer
 • Interior lëkure
 • Interior sport
 • Klimë(AC)
 • Kompjuter
 • Mbyllje qendrore
 • Navigacion
 • Ngjyrë metalike
 • Pasqyra elektrike
 • Radio
 • Senzorë parkimi
 • Senzorë shiu
 • Timon multifunksional
 • Ulëse elektrike
 • Ulëse me nxemje
 • Xhama elektrike
 • Xhama me ngrohje
 • Xhama të errësuar
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë