Auto Sallon Andi

Audi Q2 30 TDI S-Tronic

2019
Audi Q2

 • Km 190 000 km
 • Marshi Automatik
 • Karburanti Naftë
 • Motorri 1598
 • Viti 2019
 • Ngjyra Zezë
 • 4x4
 • ABS
 • Airbag
 • Autopilot
 • Bluetooth
 • CD
 • Drita elektrike
 • Drita mjegulle
 • EDS
 • ESP
 • Fellne
 • Goma Vere
 • Immobilizer
 • Klimë(AC)
 • Kompjuter
 • Mbyllje qendrore
 • Navigacion
 • Ngjyrë metalike
 • Pasqyra elektrike
 • Radio
 • Senzorë parkimi
 • Senzorë shiu
 • Ssd
 • Timon multifunksional
 • Ulëse elektrike
 • Ulëse me nxemje
 • Xenon
 • Xhama elektrike
 • Xhama me ngrohje
 • Xhama të errësuar
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë