Auto Sallon Andi

Bmw 318 2.0d 2015

2015
BMW 318

 • Km 260 000 km
 • Marshi Automatik
 • Karburanti Naftë
 • Motorri 2.0
 • Viti 2015
 • Ngjyra Kaltër
 • A/C: Front
 • A/C: Rear
 • Airbag
 • Airbag: Driver
 • Airbag: Passenger
 • Bluetooth
 • Drita elektrike
 • Drita mjegulle
 • DVD System
 • Fellne
 • Interior lëkure
 • Interior sport
 • Klimë(AC)
 • Leather Interior
 • Mbyllje qendrore
 • MP3 Player
 • Navigacion
 • Radio
 • Senzorë parkimi
 • Xhama elektrike
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë