Auto Sallon Andi

Seat Mii 1.0 Benzine

2013
Seat

 • Km 230000 km
 • Marshi Manual
 • Karburanti Benzinë
 • Motorri 1.0
 • Viti 2013
 • Ngjyra Verdhë
 • CD
 • Drita mjegulle
 • EDS
 • ESP
 • Klimë(AC)
 • Navigacion
 • Ngjyrë metalike
 • Pasqyra elektrike
 • Radio
 • Senzorë shiu
 • Timon multifunksional
 • Xhama elektrike
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë
Të ngjashme