Auto Sallon Andi

Vw Golf 6 1.6 TDI DSG

2013
Volkswagen Golf

  • Km 300 000 km
  • Marshi Automatik
  • Karburanti Naftë
  • Motorri 1.6
  • Viti 2013
  • Ngjyra Zezë
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë