Auto Sallon Andi

Vw Polo 1.2 TDI Comfortline

2013
Volkswagen Polo

 • Km 340 000 km
 • Marshi Manual
 • Karburanti Naftë
 • Motorri 1.2
 • Viti 2013
 • Ngjyra Hiri
 • CD
 • Drita mjegulle
 • EDS
 • ESP
 • Immobilizer
 • Klimë(AC)
 • Mbyllje qendrore
 • Navigacion
 • Ngjyrë metalike
 • Radio
 • Senzorë shiu
 • Timon multifunksional
 • Xhama elektrike
SHËNIM
Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Kalkulatori Financiar

Çmimi i veturës (€)
Norma e Interesit (%)
Periudha (Muaj)
Parapagesa (€)
Pagesa mujore
Totali i interesit
Totali për pagesë