Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
Contact for a price
Make:
Citroen
Model:
C3
Transmission:
Manual
Year:
2016
Km:
150,000
Engine Size:
1.6
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction

2016
150,000
Diesel
Contact for a price
Make:
Citroen
Model:
C3
Engine Size:
1.6
Transmission:
Manual
Year:
2016
Km:
150,000
Fuel Type:
Diesel

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.