Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
€9,800
Make:
Peugeot
Model:
208
Transmission:
Automatic
Year:
2012
Km:
180,000
Engine Size:
1.4
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Peugeot 208 1.4 e-HDi Active

2012
180,000
Diesel
€9,800
Make:
Peugeot
Model:
208
Engine Size:
1.4
Transmission:
Automatic
Year:
2012
Km:
180,000
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.