Vw Golf 6 1.6 TDI Match BlueMotion
Vw Golf 6 1.6 TDI Match BlueMotion
€8,500
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 6
Transmission:
Automatic
Year:
2013
Km:
248,000
Engine Size:
1.6
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te shitura

Vw Golf 6 1.6 TDI Match BlueMotion

2013
248,000
Diesel
€8,500
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 6
Engine Size:
1.6
Transmission:
Automatic
Year:
2013
Km:
248,000
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te shitura

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.