Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
€8,300
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 6
Transmission:
Automatic
Year:
2012
Km:
300,000
Engine Size:
1.6
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion

2012
300,000
Diesel
€8,300
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 6
Engine Size:
1.6
Transmission:
Automatic
Year:
2012
Km:
300,000
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.