Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
Contact for a price
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 7
Transmission:
Automatic
Year:
2015
Km:
250,000
Engine Size:
1.6
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup

2015
250,000
Diesel
Contact for a price
Make:
Volkswagen
Model:
Golf 7
Engine Size:
1.6
Transmission:
Automatic
Year:
2015
Km:
250,000
Fuel Type:
Diesel

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.