Vw Passat 2.0 TDI BlueMotion
Vw Passat 2.0 TDI BlueMotion
€10,800
Make:
Volkswagen
Model:
Passat
Transmission:
Automatic
Year:
2013
Km:
240,000
Engine Size:
2.0
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te shitura

Vw Passat 2.0 TDI BlueMotion

2013
240,000
Diesel
€10,800
Make:
Volkswagen
Model:
Passat
Engine Size:
2.0
Transmission:
Automatic
Year:
2013
Km:
240,000
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te shitura

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.