Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
€31,000
Make:
Volkswagen
Model:
Tiguan
Transmission:
Automatic
Year:
2017
Km:
110,000
Engine Size:
2.0
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion

2017
110,000
Diesel
€31,000
Make:
Volkswagen
Model:
Tiguan
Engine Size:
2.0
Transmission:
Automatic
Year:
2017
Km:
110,000
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.