Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
Contact for a price
Make:
Volkswagen
Model:
Touran
Transmission:
Automatic
Year:
2018
Km:
270,000
Engine Size:
2.0
Fuel Type:
Diesel
Offer Type:
Te reja

Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion

2018
270,000
Diesel
Contact for a price
Make:
Volkswagen
Model:
Touran
Engine Size:
2.0
Transmission:
Automatic
Year:
2018
Km:
270,000
Fuel Type:
Diesel

Na Kontaktoni

    Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
    Copyright © 2022. All rights reserved.