Search

Filters

Rezultate Clear all

Make

Make

Model

Model
Km

Fuel Type

Fuel Type

Transmission

Transmission
Clear all
More filters
11 Rezultate
Sort by:
Date Listed: Newest
Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
9
Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
€18,500
2015
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
10
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
€15,500
2018
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
8
Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline
€14,900
2017
280,000
Automatic
Diesel
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
12
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
€7,300
2016
150,000
Manual
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
18
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
€10,500
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
18
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
€31,000
2017
110,000
Automatic
Diesel
Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
11
Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
€9,800
2012
180,000
Automatic
Diesel
Opel Corsa 1.3 CDTI Edition
7
Opel Corsa 1.3 CDTI Edition
€6,200
2012
200,000
Manual
Diesel
Mercedes-Benz E Class 200 CDI BlueEfficiency Standard
8
Mercedes-Benz E Class 200 CDI BlueEfficiency Standard
€12,800
2013
279,000
Automatic
Diesel
Peugeot 206+ 1.4 HDi
8
Peugeot 206+ 1.4 HDi
€4,700
2011
220,000
Manual
Diesel
Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
10
Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
€8,300
2012
300,000
Automatic
Diesel
Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.