Search

Filters

Rezultate Clear all

Make

Make

Model

Model
Km

Fuel Type

Fuel Type

Transmission

Transmission
Clear all
More filters
16 Rezultate
Sort by:
Date Listed: Newest
Audi A3 2.0 TDI DSG Sportback S-Tronic
13
Audi A3 2.0 TDI DSG Sportback S-Tronic
€15,800
2013
250,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion
13
Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion
Contact for a price
2015
250,000
Automatic
Diesel
Audi Q5 2.0 TDI
20
Audi Q5 2.0 TDI
Contact for a price
2009
270,000
Automatic
Diesel
Vw Polo 1.6 TDI
12
Vw Polo 1.6 TDI
Contact for a price
2011
320,000
Manual
Diesel
Vw Golf 6 2.0 TDI BlueMotion
9
Vw Golf 6 2.0 TDI BlueMotion
Contact for a price
2013
270,000
Automatic
Diesel
Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
9
Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4
Contact for a price
2015
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
19
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
Contact for a price
2018
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline BlueMotion
14
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline BlueMotion
Contact for a price
2017
280,000
Automatic
Diesel
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
12
Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction
Contact for a price
2016
150,000
Manual
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
18
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
Contact for a price
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
18
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
Contact for a price
2017
110,000
Automatic
Diesel
Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
11
Peugeot 208 1.4 e-HDi Active
Contact for a price
2012
180,000
Automatic
Diesel
Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.