Search

Filters

Rezultate Clear all

Make

Make

Model

Model
Km

Fuel Type

Fuel Type

Transmission

Transmission
Clear all
More filters
8 Rezultate
Sort by:
Date Listed: Newest
Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion
13
Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion
Contact for a price
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Polo 1.6 TDI
12
Vw Polo 1.6 TDI
Contact for a price
2011
320,000
Manual
Diesel
Vw Golf 6 2.0 TDI BlueMotion
9
Vw Golf 6 2.0 TDI BlueMotion
Contact for a price
2013
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
19
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline Bluemotion
Contact for a price
2018
270,000
Automatic
Diesel
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline BlueMotion
14
Vw Touran 2.0 TDI Comfortline BlueMotion
Contact for a price
2017
280,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
18
Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup
Contact for a price
2015
250,000
Automatic
Diesel
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
18
Vw Tiguan 2.0 TDI Executive 4Motion BlueMotion
Contact for a price
2017
110,000
Automatic
Diesel
Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
10
Vw Golf 6 1.6 Tdi Style BlueMotion
€8,300
2012
300,000
Automatic
Diesel
Auto Salloni ANDI është njëra prej kompanive për shitjen dhe blerjen e automjeteve në Kosovë. Kompania jonë bën importimin e veturave të mirëmbajtura dhe shumë cilësore me një përzgjedhje të madhe.
Copyright © 2022. All rights reserved.